Sahada ki tarzınız

İster Halı sahada oynayın isterseniz profesyonel olun sahadagiy yanınızda. Sahadagiy markası ”Sagi” ile tasarımdan  kumaşa ve baskıdan dikime kadar aynı özenler üretiyoruz. Nerede olursa olsun sahada ter döken her sporcu aynı özeni hakediyor.

Mücadele  nedir biliyoruz, mücadele için üretiyoruz.

En kritik anda  formana çektiklerinde formana güven diye  Yüksek esneme oranlı özel kumaş ile yırtılmayı normal formalara göre  %50 daha dayanaklı hale getiriyoruz.

Her takımın sahada bir oyun tarzı vardır,  bu tarz takımın renklerine de yansır. bu yüzden formanızı üretmeden önce tüm ayrıntıları sizinle istişare ediyor onayınız halinde üretiyoruz.
Tarzınızı beraber buluyoruz

  • Model seçmek ve sipariş vermek için isterseniz instagram eklentimizi kullanabilir 
  • Whatsapp üzerinden bilgi alabilirsiniz  Whatsapp için Tıklayın  (0554 905 30 39)
  • Sipariş ver bölümünden bize yazabilirsiniz

Dijital olarak istediğiniz renk ve baskılar ile üretilmektedir. Dijital formalarda, forma ve şort, logo, amblem, oyuncu numarası, oyuncu ismi, reklam baskılarının tamamı fiyata dahildir. Dijital forma kumaşları, profesyonel spor kulüplerinin kullandığı kumaş ile aynıdır. Kumaş kalitemiz DRI-FIT mikro  kumaş teknolojisidir. Ter tutmaz, hemen kurur ve size mükemmel hareket kabiliyeti sağlar. Baskılar dijital şekilde yapılmakta olup direkt olarak kumaşa işlenmektedir.

İnstagram Hesabımız

SİPARİŞ VER
Bize formalarınız hakkında biraz daha bilgi verir misiniz?
Formu Doldurun Sizi arayalım tarzınızı birlikte bulalım